wtorek, 20 września 2011

Potrzeba organizacji

... nadal mnie nie opuszcza, dzięki czemu popełniłam dwa nowe notesiki zawierające karteczki post it.
Pierwszy jest jednocześnie imieninowym prezentem dla mojej siostry, do kompletu powstała więc mała karteczka... mam nadzieję, że się spodoba:)
Drugi notesik jest moim dziełem eksperymentalnym. Przy jego produkcji posłużyłam się najnowszą zdobyczą - nowiutką, lśniącą, różowiutką bindownicą zutter. Pomysł wynaleziony na you tube  (klik).

piątek, 16 września 2011

Trafiła mi się

... jak ślepej kurze ziarnko, przecena w pobliskiej kopalni skarbów:)
Po dotarciu do domu nie mogłam się powstrzymać (zapewne 99% procent z Was wie o czym mówię).
I to nic, że dopiero wrzesień... u mnie zrobiło się bożonarodzeniowo:)

Zakupione papierki pochodzą od webster's pages (Waiting for Santa i Sweet Season) a kwiat pojsencji (tak mi się przynajmniej wydaje, że to pojsencja) od Primy. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania.
wtorek, 13 września 2011

Mam wrażenie

... że na nic nie mam ostatnio czasu. Niby nie pracuję do ciemnej nocy, jak mi się to już kiedyś zdarzało, a czasu jak nie miałam, tak nie mam. Podświadomie chyba odczuwam potrzębę organizacji... co oczywiście przekłada się na moje scrapowanie... I tak powstał notesik dla koleżanki z pracy.niedziela, 4 września 2011

Kradnąc wolne chwile

...między licznymi obowiązkami zawodowo-domowymi, nie robię zbyt wielu nowych rzeczy...
A i pomysłów jakoś ostatnio brak :( Może wystarczy przeczekać trudny okres? Może to minie? A może jednak nie jest ze mną tak źle, skoro nowe kartki, choć powoli, ale jednak powstają?

Kwiatki na kartce to częściowo Prima, reszta ze scrap.com.pl (te żółte). Ramka pochodzi z tzw. zbieractwa, czyli kolekcjonowania wszystkiego, co się kiedyś może przydać. Ramka była w pierwotnej wersji różowa. Tutaj pokrywa ją złoty proszek do embossingu na gorąco.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...